» Інформація » Вчора відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з жителями Грушова

Вчора відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з жителями Грушова

Автор: admin2 от 14-06-2017, 10:38
 (голосів: 0)

Вчора відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з жителями ГрушоваЗ громадою зустрілися перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та заступник начальника управління праці та соціального захисту населення, депутат районної ради Михайло Живчин.

Грушівський сільський голова Іван Дудич та присутні на зустрічі мешканці говорили про найгостріші проблеми, які їх цікавлять. Як і слід було сподіватися, йшлося про подальшу долю Грушівської лікарні. Втім, Віталій Скоропад запевнив мешканців, що керівництво району підходить до цього питання виважено і до прийняття медичної реформи жодних дій чинити не буде. Йшлося на зустрічі про необхідність ремонту частини покрівлі місцевого народного дому, про необхідністьВчора відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з жителями Грушова дорожньої розмітки та дорожніх знаків на відремонтованій дорозі тощо.

Перший заступник голови райдержадміністрації інформував грушівчан про основні завдання, над якими працює влада району, подякував сільській раді та громаді села, ТОВ “Захід-Агро МХП за активну допомогу для належного проведення ювілейної прощі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua