Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання районного оперативного штабу з координації оздоровчої кампанії 2017 року, який очолює перший заступник голови РДА Віталій Скоропад.
Члени штабу доповіли про стан організації літнього відпочинку та оздоровлення в районі. Прозвучала, зокрема, інформація про те, що на території району функціонує два стаціонарні оздоровчі заклади: ДЗСТ “Світанок” та санаторій “Нафтуся Прикарпаття”. В ці та інші заклади на території області та на півдні України за кошти державного та обласного бюджетів на сьогодні скеровано на відпочинок та оздоровлення 43 дитини з району. Це — діти учасників АТО, з багатодітних сімей та інших пільгових категорій.
В районі також працювало 9 мовних таборів при навчальних закладах, де діти відпочивали, брали участь в пізнавальних екскурсіях і, водночас, вдосконалювали знання іноземних мов.
На засіданні йшлося також, про рівень краєзнавчої, просвітницької та виховної роботи в літніх таборах, організації безпечного відпочинку дітей.
Віталій Скоропад дав завдання членам штабу періодично навідуватися в оздоровчі та відпочинкові заклади, моніторити їхню роботу відповідно до своєї компетенції.













