» Інформація » При проведенні таких змагань найважливіше безпека людей, - голова райдержадміністрації

Автор: admin1 от 18-07-2017, 12:57

При проведенні таких змагань найважливіше безпека людей, - голова райдержадміністрації22-23 липня, в селі Уличне пройдуть дві найвідоміші авторалійні гоночні серії - IV етап Чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів» та ІІ етап Національної серії з авторалі «Кубок Карпат» «Львівський стандарт 2017». 40 екіпажів з Вінницької, Черкаської, Львівської, Дніпровської, Одеської, Харківської, Київської областей здолають дистанцію понад 290 кілометрів. Сьогодні в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася організаційна нарада, яку провів голова РДА Володимир Шутко. Безпека людей – це найважливіше при проведенні таких змагань, наголосив керівник району, тому працівники правоохоронних органів, медики, волонтери, громадські формування, представники служби надзвичайних ситуацій повинні продумати місцерозташування своїх представників під час перегонів та провести чіткий інструктаж.

Урочиста церемонія відкриття змагань відбудеться 22 липня на майдані Незалежності в м. Трускавці. А 23 липня о 9 годині відбудеться старт учасників в селі Уличне.

Як зазначають організатори, з точки зору спортивної складової перегони будуть захоплюючими, адже мають гравійне покриття, а траса прокладена з великим перепадом висот, швидкісними прямими ділянками та  живописними лісовими відрізками з вузькими поворотами. Схема змагань:trasa-zmagan_.doc [ b] (завантажень: 11)