» Інформація » Володимир Шутко зустрівся з громадою села Дережичі

Володимир Шутко зустрівся з громадою села Дережичі

Автор: admin1 от 26-07-2017, 16:32
 (голосів: 0)

Володимир Шутко зустрівся з громадою села Дережичі 25 липня в приміщенні Дережицької сільської ради відбулась зустріч голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка, керівника апарату РДА Руслана Щерби, головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання Олександра Слабиого та керівника відділу культури  в туризму Надії Козар з громадою села.

Під час діалогу обговорювалися питання капітального ремонту дороги обласного значення Дрогобич-Борислав, яка знаходиться в плачевному стані, заміну дерев’яних електричних опор на залізобетонні, ремонт фельдшерсько-акушерського пункту та частини приміщення народного дому. Очільник району проінформував актив села, що в плані Дрогобицького РЕМу на друге півріччя заплановано заміна електроопор, щодо ремонту автодороги, то райдержадміністрація неодноразово зверталась до Служби автомобільних доріг у Львівській області про включення її в план першочергового ремонту.

Володимир Шутко зустрівся з громадою села Дережичі

Володимир Шутко зустрівся з громадою села Дережичі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua