» Інформація » Зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями Дережич

Зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями Дережич

Автор: admin1 от 19-10-2016, 17:33
 (голосів: 0)

Зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями ДережичУ вівторок, 18 жовтня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко та керівник апарату Руслан Щерба відвідали село Дережичі, де в приміщені народного дому відбулася зустріч з мешканцями села. Сільський голова Марія Мацюрович розповіла про проблеми, що турбують жителів Дережич, на вирішення яких потрібна допомога району.

Найперше це – ремонт ділянки дороги  від повороту, біля нафтопереробного заводу, до села, заміна на центральній вулиці старих дерев’яних електричних опор на бетонні, ремонт народного дому. Очільник району в свою чергу висловив зауваження щодо стану благоустрою в селі, сміття потрібно прибирати не тільки перед святами, а постійно.

Голова райдержадміністрації також відвідав Дережицьку загальноосвітню школу, поспілкувався з вчителями та працівниками, оглянув стан даху навчального закладу, який потребує ремонту.

Зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями Дережич
Зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями Дережич

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua