Сьогодні на оперативній нараді голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко представив нового керівника управління агропромислового розвитку Віталія Мойсеєнка.
Сподіваюся, Ви використаєте досвід агропідприємств району та зможете організувати ще ефективнішу роботу в цій галузі, – звернувся до нового керівника Володимир Шутко.
У свою чергу, Віталій Мойсеєнко подякував за довіру і запевнив, що докладе максимум зусиль щодо подальшого розвитку сільськогосподарської галузі району.













