» Інформація » Громадський діяч з Іспанії висловив вдячність керівнику району за підтримку культурної громадської ініціативи по спорудженню пам’ятника І. Франку в Мадриді

Автор: admin1 от 31-07-2017, 16:13

Громадський діяч з Іспанії висловив вдячність керівнику району за підтримку культурної громадської ініціативи по спорудженню пам’ятника І. Франку в МадридіСьогодні провели між собою зустріч голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко та громадський діяч з Іспанії, дрогобичанин Андрій Якубув, який популяризує Україну в Європі. Серед прикладів його діяльності – започаткування минулого року  щорічного наукового українознавчого форуму імені Юрія Дрогобича в Університеті Валенсії, а до цього – видання книжки іспанською мовою про Івана Франка. Так, через наших земляків у Світах, європейці більше дізнаються про нашого Каменяра, про наш край.

Андрій Якубув передав керівнику району слова подяки від «Об’єднання асоціацій українців Іспанії для монументалізації Івана Франка» за сприяння в налагодженні контактів, пошуку підтримки культурної громадської ініціативи спорудження пам’ятника Каменяреві у Мадриді.