» Інформація » У межах курсу «Включайся!» молодь Львівщини вчили надавати домедичну допомогу

У межах курсу «Включайся!» молодь Львівщини вчили надавати домедичну допомогу

Автор: admin1 от 4-08-2017, 09:28
 (голосів: 0)

У межах курсу «Включайся!» молодь Львівщини вчили надавати домедичну допомогу3 серпня, у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру відбувся тренінг з надання домедичної допомоги в межах Курсу свідомих «Включайся!»
Навчання для молоді провів Василь Кашуба, керівник громадської організації «Курси першої домедичної допомоги «САВ». Учасники практикували надання допомоги при кровотечах, ДТП, зупинці серця, інфарктах тощо. Метою сьогоднішнього тренінгу є популяризація і поширення знань та вмінь з першої домедичної допомоги серед молоді та удосконалення навичок рятування життя до приїзду швидкої. По закінченню учасники отримають сертифікати про проходження тренінгів.
Сьогодні, 4 серпня, молодь завершить курс «Включайся!» заняттям із самооборони, яке проведуть інструктори патрульної поліції Львова. Місце проведення – спортивний зал (вул. Просвіти, 2). Початок о 14:00 год.
Нагадаємо, що тренінговий курс для молоді «Включайся!» – спільний проект департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та патрульної поліції Львова.

У межах курсу «Включайся!» молодь Львівщини вчили надавати домедичну допомогу

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua