» Інформація » Для дітей із Авдіївки організували екскурсію Львовом

Для дітей із Авдіївки організували екскурсію Львовом

Автор: admin1 от 11-08-2017, 11:56

Для дітей із Авдіївки організували екскурсію ЛьвовомУчора, 10 серпня, за підтримки департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та департаменту внутрішньої та інформаційної політики, група дітей із м. Авдіївки відвідали пам'ятні місця Львова.
Зокрема, діти завітали у Львівську обласну державну адміністрацію, де мали змогу відчути себе учасниками обласних нарад та дізнатися про роботу державного органу, відвідали центральну частину міста, музеї, завітали у старовинні храми та побували на Личаківському кладовищі.
Діти з Авдіївки відпочивають у дитячому центрі оздоровлення, відпочинку та туризму "Росинка", що знаходиться в селі Зіболки Жовківського району Львівської області, уже тиждень.
Вже незабаром молодь матиме змогу стати учасниками вишкільного табору та ознайомитись із специфікою організації патріотичних таборів у західній Україні.

Для дітей із Авдіївки організували екскурсію Львовом