Як уже повідомлялося, на Дрогобиччині на Різдво перебували школярі з м.Авдіївка Донецької області.
Мешканці с.Сторона, де гостювала делегація з Авдіївки, радо приймали дітей з Донеччини, ділилися традиціями святкування Святого Вечора та Різдва. Дітям сподобалося гірське мальовниче село, а стороняни організували їм прогулянку в ліс та гори. Юні гості допомагали готуватися до Святвечора та за всіма традиціями провели його в місцевих родинах.
Гостівзяли участь у святкові Літургії, подивилися виступ вертепу біля головної ялинки села та Різдвяної шопки, навчилися колядувати. Тут був відслужений подячний молебень та лунали різдвяні привітання хору церкви Св.Миколая та народного дому. Директор школи Ірина Мицак провела дітям зі Сходу екскурсію новою школою.
Упродовж 5 днів хлопці та дівчата пізнавали духовне і культурне надбання Галичини, мали чудову можливість взяти участь у різдвяних дійствах та послухати колядників та виступи вертепів, яких у Стороні цьогоріч було дуже багато.
Донеччани побували на екскурсії в Державному історико-культурному заповіднику "Нагуєвичі", в м.Дрогобичі біля головної ялинки, піднялися на вежу Дрогобицької ратуші, звідки милувалися краєвидами міста.
Перед від'їздом діти тепло попрощалися з сім'ями, в яких проживали. Дорогою ділилися враженнями від перебування на Галичині. До відправлення потягу гості прогулялися Львовом, який зачаровує своєю красою всіх туристів.













