» Інформація » Володимир Шутко провів нараду за участю організаторів гірських автоперегонів

Володимир Шутко провів нараду за участю організаторів гірських автоперегонів

Автор: admin2 от 6-09-2017, 09:57
 (голосів: 0)

Володимир Шутко провів нараду за участю організаторів гірських автоперегонів5 вересня голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду, на якій обговорювалися організаційні питання проведення на перевалі Борислав-Східниця фінальних етапів змагань з гірських перегонів “Львівський стандарт”. У нараді взяли участь організатори ралі Сергій Єженков та Василь Дзиндзюра, а також керівники відповідних підрозділів та служб. Визначено основні завдання для організації безпеки громадян, чергування бригад ДСНС та медичних працівників тощо.

Як уже повідомлялося, 9-10 вересня на Львівщини відбудуться фінальні етапи змагань з гірських перегонів, що визначать найшвидших пілотів України 2017 року.Володимир Шутко провів нараду за участю організаторів гірських автоперегонів Траса фінальних заїздів пролягатиме територією Дрогобицького та Сколівського районів. 9 та 10 вересня Верецький перевал та перевал Борислав – Східниця ситуативно перекриватимуть: проїзд автотранспорту здійснюватимуть щогодини.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua