» Анонси » Дрогобиччина та Сколівщина прийматиме чемпіонат України з гірських автоперегонів

Автор: admin1 от 6-09-2017, 09:15

Дрогобиччина та Сколівщина прийматиме чемпіонат України з гірських автоперегонів9-10 вересня на Львівщини відбудуться фінальні етапи змагань з гірських перегонів, що визначать найшвидших пілотів України 2017 року. Траса фінальних заїздів пролягатиме територією Дрогобицького та Сколівського районів.
У цих перегонах візьмуть участь 25 екіпажів з Житомирської, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Дніпропетровської та Київської областей.
Траси обох днів змагань вимагатимуть від спортсменів підвищеної концентрації та уваги, оскільки є достатньо швидкісними, мають круті повороти та значний перепад висот.
Уболівальники матимуть можливість зблизька оглянути ралійну техніку та поспостерігати за напруженою боротьбою екіпажів.
Зазначимо також, що 9 та 10 вересня Верецький перевал та перевал Борислав – Східниця ситуативно перекриватимуть: проїзд автотранспорту здійснюватимуть щогодини.