» Інформація » Обласний молодіжний центр підбив підсумки першого року діяльності

Обласний молодіжний центр підбив підсумки першого року діяльності

Автор: admin2 от 7-09-2017, 12:03
 (голосів: 0)

Обласний молодіжний центр підбив підсумки першого року діяльностіУчора, 6 вересня Львівський обласний молодіжний центр разом із командою громадських організацій відсвяткували активну діяльність за рік.

Участь в урочистостях взяли: т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк,  представники 15 громадських організацій, які активно співпрацюють з центром, гості із молодіжного хабу «Космодром» (Червоноград), волонтери,  громадськість.

За річний період Молодіжний центр відвідали 5 тисяч 182 учасники, а також організували 334 заходи.

«Я хочу подякувати Андрію Ковальському та всій команді, котрі докладають максимум зусиль для того, щоб цей центр був таким, яким є зараз. А від усіх нас залежить чи він буде наповнюватися, жити і розвиватися», - зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

На сьогодні ЛОМЦ співпрацює з 23 молодіжними громадськими організаціями, з 12 з яких вдалось встановити партнерство завдяки масштабному проекту "Співпраця заради розвитку".

Зазначимо, що у центрі 17 постійних волонтерів та понад 20 дієвих проектів.

У межах святкування відбулась вікторина, питання якої стосувалися діяльності центру. Відтак, усіх хто озвучив правильні відповіді, отримували футболки Молодіжного центру, а волонтер Корпусу миру виграв вишиту сорочку.

Окрім того, директор ЛОМЦ Андрій Ковальський відзначив подяками актині громадські організації, учасники instagram challange отримали цінні подарунки від партнерів заходу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua