» Інформація » Колектив Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» привітали з професійним святом

Колектив Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» привітали з професійним святом

Автор: admin1 от 7-09-2017, 13:19
 (голосів: 0)

Колектив Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» привітали з професійним святомЩоб привітати колектив Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, сьогодні, 7 вересня, прийшли голова райдержадміністрації Володимир Шутко, заступник голови Правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Бойко, керуючий справами райдержадміністрації Руслан Щерба, міський голова Тарас Кучма.

«Кожного дня ми запалюємо газ в домівках, чи вмикаємо обігрів. Проте рідко замислюємось, що над таким звичним елементом комфорту працює  чимало людей – газовиків. Саме вони, в досить нелегких умовах стабільно забезпечують всіх споживачів природнім газом», - сказав Володимир Шутко. Він побажав колективу витримки і оптимізму у цей непростий для країни час,  впевненості в реалізації всіх задумів і планів в ім’я подальшого розвитку газової галузі та зауважив, що районна влада плідно співпрацює і надалі співпрацюватиме з керівництвом газової служби. За сумлінне виконання професійних обов’язків, Колектив Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» привітали з професійним святомдосягнуті успіхи в роботі, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості очільник району вручив почесні грамоти керуючому Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» Ярославу Паньківу, провідному фахівцю відділу балансування Миколі Буню, майстру групи внутрішньо-будинкових систем газопостачання Ігорю Дутку, фахівцю адміністративної діяльності Бориславської дільниці Вірі Гнатищак, майстру групи експлуатації газових мереж Миколі Шмандровському, провідному інженеру з експлуатаційної діяльності виробничо-технічного відділу Надії Сороці, майстру дільниці відділу обслуговування вузлів обліку газу Олегу Федіву, фахівцю відділу реалізації Оксані Жгуті.

Від імені голови облдержадміністрації та керівництва Правління ПАТ «Львівгаз» колектив привітав заступник голови Правління Володимир Бойко та вручив грамоти й подяки.

Звертаючись до присутніх, керуючий Дрогобицьким відділенням ПАТ «Львівгаз» Ярослав Паньків висловив найщиріші слова вдячності особисто кожному працівнику колективу, які своєю щоденною і невтомною працею забезпечують постійний комфорт людей, особливо відзначив аварійників, ремонтників та слюсарів, адже і в сніг, і в холод вони ліквідовують несправності, що виникають на газопроводах чи обладнанні. 

 

Колектив Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» привітали з професійним святом
 

Колектив Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» привітали з професійним святом
Колектив Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» привітали з професійним святом
Колектив Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» привітали з професійним святом
Колектив Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» привітали з професійним святом
Колектив Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» привітали з професійним святом
Колектив Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» привітали з професійним святом
Колектив Дрогобицького відділення ПАТ «Львівгаз» привітали з професійним святом
 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua