» Інформація » Дрогобицькі газовики відзначають професійно свято

Дрогобицькі газовики відзначають професійно свято

Автор: admin2 от 6-09-2018, 16:57
 (голосів: 0)

Дрогобицькі газовики відзначають професійно святоСьогодні в приміщенні Дрогобицького коледжу нафти і газу відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості та 160-річчя створення компанії “Львівгаз”.

Від керівництва району газовиків привітав перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Він побажав колективу Дрогобицького відділення ПАТ “Львівгаз” успішної праці та вручив грамоти райдержадміністрації кращим працівникам. Грамоту Львівської облдержадміністрації Віталій Скоропад вручив інженерові відділення Надії Сороці.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua