» Інформація » «Стратегія Розвитку Борислава»: у Львівській ОДА відзначили учасників конференції

«Стратегія Розвитку Борислава»: у Львівській ОДА відзначили учасників конференції

Автор: admin2 от 15-09-2017, 09:32
 (голосів: 0)

«Стратегія Розвитку Борислава»: у Львівській ОДА відзначили учасників конференції14 вересня за сприяння департаменту паливно-енергетичного комплексу та за участі голови Громадської ради відбулась урочиста нарада з нагоди підведення підсумків конференції «Стратегія Розвитку Борислава».

У межах наради учасникам та організаторам конференції вручили Подяки за організацію конференції у місті Бориславі.    

Нагадаємо, 9 вересня за сприяння Бориславської міськради, Департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА  та Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, відбулась конференція щодо напрацювання покрокового плану розвитку міста Борислав. Захід відбувся у межах святкування 630-річчя міста та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Участь у нараді також взяли представники Бориславської міської ради.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua