Нещодавно голова Дрогобицької райдержадміністрації Михайло Винницький відвідав та ознайомився з ходом робіт на будівництві котельні в смт. Меденичі, проект якої реалізовує ТзОВ «Кробат Україна». Зокрема він зауважив, що необхідно активізувати роботу щодо запуску котельні у навчальному закладі селища. Також очільник району зазначив, що важливим завданням Президента України є створення належних умов навчання школярів.
Сьогодні, 23 жовтня, Михайло Петрович провів зустріч з представниками австрійської фірми, керівником управління з питань освіти, молоді та спорту Іваном Стецком щодо запуску котельні в Нагуєвичах. Як ми повідомляли раніше, на сесії районної ради депутати підтримали пропозицію управління освіти щодо внесення змін до бюджету, щоб профінансувати подачу тепла до Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст. На сьогодні вже підготовлені та підписані відповідні документи. Так, що з настанням холодів, тепло до навчального закладу буде подаватись безперебійно.













