13 червня в райдержадміністрації відбулася робоча зустріч з питань подальшої експлуатації котелень, споруджених відповідно до інвестиційних угод із ТОВ "Кробат Україна". В зустрічі, яку провів перший заступник голови РДА Степан Рудницький, взяли участь представники фірми "Кробат Україна", керуючий справами районної ради Михайло Гук, заступник голови депутатської комісії районної ради з питань освіти Володимир Шутко, керівники фінансового управління, відділу освіти, юридичного сектору райдержадміністрації. Йшлося про взаємні зобов'язання щодо використання котельні Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст. та переведення її на тверде паливо у зв'язку зі значним здорожчанням газу. Учасники зустрічі обговорили також можливість купівлі у ТОВ "Кробат Україна" збудованого нею приміщення та частково змонтованого обладнання котельні у Попелях. Питання приміщення нової котельні Меденицької школи відтерміноване щонайменше на рік.













