Сьогодні під час наради у голови Львівської ОДА Олега Синютки з громадськими активістами погодили фінансування об’єктів житлово-комунальної та соціально-культурної сфери тих територій, які приймають ТПВ зі Львова.
Зекономлені 20 млн грн скерували на капітальні та поточні ремонти, а також на закупівлю спеціалізованої техніки.
Олег Синютка висловив вдячність громадським активістам за участь у вирішенні проблеми.
«Профільні департаменти Львівської ОДА напрацювали відповідні пропозиції, однак залучення громадських активістів допоможе знайти спільне бачення та пришвидшить вирішення проблеми», - зазначив Олег Синютка.
Окрім того, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА спільно з громадськістю працює над формуванням пропозицій щодо наступного використання зекономлених коштів, які вдалося зекономити на вивезенні сміття зі Львова.
Нагадаємо, Львівська ОДА вдвічі зекономила кошти на вивезення сміття.













