» Інформація » Зекономлені кошти від вивозу сміття зі Львова розподілили між громадами

Зекономлені кошти від вивозу сміття зі Львова розподілили між громадами

Автор: admin2 от 20-09-2017, 15:39
 (голосів: 0)

Зекономлені кошти від вивозу сміття зі Львова розподілили між громадамиСьогодні під час наради у голови Львівської ОДА Олега  Синютки з громадськими активістами погодили фінансування об’єктів житлово-комунальної та соціально-культурної сфери тих територій, які приймають ТПВ  зі Львова.

Зекономлені 20 млн грн скерували на капітальні та поточні ремонти, а також на закупівлю спеціалізованої техніки.

Олег Синютка висловив вдячність громадським активістам за участь у вирішенні проблеми.

«Профільні департаменти Львівської ОДА напрацювали відповідні пропозиції, однак залучення громадських активістів допоможе знайти спільне бачення та пришвидшить вирішення проблеми», -  зазначив Олег Синютка.

Окрім того, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА  спільно з громадськістю працює над формуванням пропозицій щодо наступного використання зекономлених коштів, які вдалося зекономити на вивезенні сміття зі Львова.

Нагадаємо, Львівська ОДА вдвічі зекономила кошти на вивезення сміття.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua