Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій сьогодні, 1 жовтня, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови РДА Іван Мізерник, завідувач сектору цивільного захисту Андрій Ванівський, міський голова міста Стебника Петро Старосольський разом з волонтерами, працівниками ДСНС провели побудинковий обхід та роз’яснювальну роботу з мешканцями села Сілець та міста Стебника, що знаходяться в безпосередній близькості від місця просідання ґрунту на території шахтного поля рудника ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».
Також сільським головою села Модричі організовано зустріч з мешканцями села з метою роз’яснення ситуації навколо провалу.













