В контексті підготовки до зими на Колегії райдержадміністрації обговорювалася ситуація щодо готовності філії “Дрогобицький райавтодор” до зимового утримання доріг. Вкотре зазначалося, що матеріально-технічне забезпечення підприємства може у разі сильних снігопадів зробити заручниками весь район. У рішенні Колегії відзначена незадовільна робота райавтодору з підготовки до зими. За наполяганням голови райдержадміністрації Володимира Шутка сільським, селищним головам доручено невідкладно укласти угоди з підприємствами та організаціями різних форм власності, які мають на балансі відповідну спеціальну техніку для розчистки доріг. Райавтодору - завершити заготівлю протиожеледного матеріалу для посипання вулично–дорожньої мережі району в осінньо–зимовому періоді 2017/18 років.
Колегія також підтримала пропозицію голови районної ради Михайла Сікори повторно скерувати звернення в Облавтодор щодо призначення нарешті керівника філії “Дрогобицький райавтодор”, а також домогтися зустрічі керівництва Служби автомобільних доріг області та Львівського облавтодору з першими особами району.













