Сьогодні на нараді із сільськими селищними головами йшлося про стан готовності району до зими. В цьому контексті була зосереджена увага на тих напрямках, де є найбільше проблем. Насамперед, це - дорожнє господарство. Критичний фінансово-матеріальний стан філії “Дрогобицький райавтодор” змушує районну владу та органи місцевого самоврядування шукати шляхи виходу з ситуації. Тому голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич рекомендував сільським, селищним головам налагодити співпрацю з підприємствами, агроформуваннями та службами, які мають відповідну техніку і можуть забезпечити розчистку доріг взимку. Голова райдержадміністрації доручив відділу ЖКГ опрацювати схему зимового утримання доріг району, визначивши підприємства, з якими сільські, селищні ради за зональним принципом зможуть укласти відповідні угоди.
Ще одна гостра проблема району — енергозабезпечення сіл району. Андрій Шевкенич зазначив, що неможливо пояснити ситуацію, коли люди за сплачені приватній структурі кошти отримують неякісну послугу. Він висловив обурення з приводу того, що кожен день отримує сотні скарг від мешканців через проблеми з електропостачанням. Голова райдержадміністрації повторно наголосив на необхідності обрізки дерев вздовж ліній електропередач, які створюють найбільшу проблему зі світлом для сіл гірської зони.













