» Інформація » Володимир Шутко зустрівся з учителями Луганщини, які два тижні будуть працювати в школах Дрогобиччини

Володимир Шутко зустрівся з учителями Луганщини, які два тижні будуть працювати в школах Дрогобиччини

Автор: admin1 от 20-10-2017, 15:31
 (голосів: 0)

Володимир Шутко зустрівся з учителями Луганщини, які два тижні будуть працювати в школах ДрогобиччиниУ рамках проекту «Схід і Захід разом» у Львівську область приїхали більше півсотні викладачів із Луганщини. Упродовж двох тижнів вони будуть вести уроки у навчальних закладах та обмінюватися досвідом із колегами. Двоє з них приїхали в Дрогобицький район. Це – Світлана Корсунь, заступник директора з навчально-виховної роботи початкових класів Кремінської школи-гімназії Кремінської районної ради Луганської області, та Юрій Гашков, учитель інформатики Кремінської загальноосвітньої школи №2 Кремінської районної ради Луганської області. Сьогодні, 20 жовтня, вони зустрілися з головою Дрогобицької райдержадміністрації Володимиром Шутком, керівником апарату райдержадміністрації Русланом Щербою, начальником відділу освіти Іваном Стецком.

Володимир Шутко привітав гостей, коротко повідомив основну інформацію про особливості району, побажав їм плідної праці у питаннях обміну досвідом. Русла Щерба поділився своїми спогадами про Луганщину, яку знає як захисник нашої Вітчизни. Іван Стецко розповів про план перебування освітян Луганщини на теренах Дрогобицького району. У зустрічі взяли участь завідувач методичним кабінетом Володимир Штокайло, методист Наталія Жук, завідувачка Станельського НВК Віра Стецишин.

До речі, після приїзду у місто Львів наші гості вболівали на «Арені Львів» за свою команду «Зоря», яка за підтримки палких вболівальників з багатьох міст Західної України перемогла берлінську «Герту» в матчі Ліги Європи. Це і є ще одним підтвердженням того, що Схід і Захід разом.

Представники освітян Луганщини в Дрогобицькому районі уже вдруге.

Володимир Шутко зустрівся з учителями Луганщини, які два тижні будуть працювати в школах Дрогобиччини
Володимир Шутко зустрівся з учителями Луганщини, які два тижні будуть працювати в школах Дрогобиччини
Володимир Шутко зустрівся з учителями Луганщини, які два тижні будуть працювати в школах Дрогобиччини

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua