» Освіта » Тренінг з інформатики в Рихтицькій школі

Тренінг з інформатики в Рихтицькій школі

Автор: admin1 от 3-11-2017, 12:43

Тренінг з інформатики в Рихтицькій школіНещодавно у Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст. було проведено тренінг "Використання хмарних сервісів Microsoft Office 365 в освітньому процесі". Учасники тренінгу познайомилися та написали побажання, використовуючи інтерактивну дошку Padlet.

Разом з вчителями Дрогобицького району активно навчалися також наші гості з Луганщини заступник директора з навчально-виховної роботи початкових класів Кремінської школи-гімназії Світлана Корсунь та учитель інформатики Кремінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Юрій Гашков, які приїхали на Дрогобиччину у рамках проекту «Змінимо країну разом». На тренінг до освітян завітав начальник відділу освіти Іван Стецко і побажав гостям та вчителям району плідної праці та творчих успіхів.

Тренінг з інформатики в Рихтицькій школі