» Інформація » 25 жовтня у Дрогобицькому районі розпочався опалювальний сезон

25 жовтня у Дрогобицькому районі розпочався опалювальний сезон

Автор: admin2 от 26-10-2017, 10:54
 (голосів: 0)

25 жовтня у Дрогобицькому районі розпочався опалювальний сезонВідповідне розпорядження підписав голова райдержадміністрації Володимир Шутко.

Дрогобицькому відділенню ПАТ ”Львівгаз” (Я.Паньків) доручено забезпечити у визначеному порядку своєчасне розпломбування опалювальних котелень і приладів, встановлених на об’єктах Дрогобицького району.

Дрогобицькому РТМО (О.Слабий), відділу освіти райдержадміністрації (І.Стецко) забезпечити виконання заходів щодо початку опалювального сезону 2017/18 року та за їх результатами інформувати щоденно сектор з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації (Г. Павлюк) до завершення запуску та стовідсоткової подачі теплоносіїв споживачам.

Сектор з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації (Г.Павлюк) проводитиме щоденний моніторинг запуску котелень та подачі теплоносія споживачам та про його результати інформувати ЛОДА.

Створено районну робочу групу для оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати в опалювальному сезоні 2017/18 років на об’єктах житлово-комунального призначення і соціальної сфери Дрогобицького району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua