Зокрема в ньому сказано, що встановити початок опалювального сезону 2018/19 років для бюджетних установ, які працюють в цілодобовому режимі (лікарні, інтернати, гуртожиток Меденицького професійного ліцею), дошкільних установ та населення району з 22 жовтня 2018 року.
Дрогобицькому відділенню ПАТ "Львівгаз" (Я.Паньків) забезпечити у встановленому порядку своєчасне розпломбування опалювальних котелень і приладів, встановлених на об'єктах Дрогобицького району.
Дрогобицькому РТМО (О.Слабий), відділу освіти райдержадміністрації (І.Стецко) забезпечити виконання заходів щодо початку опалювального сезону 2018/19 року та за їх результатами інформувати щоденно до 10.00 год. відділ житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації (М.Волошин) до завершення запуску та стовідсоткової подачі теплоносіїв споживачам. Відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури
райдержадміністрації (М.Волошин): проводити щоденний моніторинг запуску котелень та подачі теплоносія споживачам і за його результатами інформувати щоденно до 11.00 год. локальною електронною поштою департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації до завершення запуску та стовідсоткової подачі теплоносіїв споживачам. Інформацію про виникнення аварійних ситуацій на об'єктах житлово-комунального господарства району у невідкладному порядку надавати департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації.
Створити районну робочу групу для оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати в опалювальному сезоні 2018/19 років на об'єктах житлово-комунального призначення і соціальної сфери Дрогобицького району та затвердити її склад.













