Вчора, 5 листопада в рамках першого етно-фестивалю гостинності, започаткованого департаментом культури Львівської ОДА творчі колективи Дрогобиччини виступили з концертом в місті Перемишляни. Привітали учасників концерту голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова Перемишлянської РДА Володимир Танчин та голова Перемишлянської районної ради Роман Андрусишин.
«Допоки ми маємо нашу українську пісню – ми найсильніші, ми найкращі і ми є найспівочіша нація», - такими словами розпочав виступ дрогобицьких митців на сцені народного дому Перемишлян Володимир Шутко.
Щирі оплески перемишлянців стали найкращою оцінкою наших митців, адже вони поринули в атмосферу народних традицій чарівного Прикарпаття та побачили виступи найкращих колективів нашого району.













