Як уже повідомлялося, на понеділковій нараді голова райдержадміністрації Володимир Шутко заявив про намір зустрітися з керівниками лісових господарств, які працюють на Дрогобиччині.
Сьогодні відбулася перша зустріч, у якій взяв участь головний інженер Самбірського лісництва Володимир Ковталій.
Серед першочергових питань, на яких загострив увагу представника лісового господарства голова райдержадміністрації, - руйнування доріг району важковаговою технікою господарства. Очільник району поставив вимогу припинити таку практику і надати допомогу місцевим громадам технікою та підсипковим матеріалом, щоб поправити завдану окремим комунальним дорогам шкоду.
Під час розмови йшлося також про обов'язкове інформування жителів про свою діяльність, проведення консультацій з громадськістю відповідно до рішення Львівської обласної ради від 16 лютого 2016 року № 77 «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області».













