Про це Володимир Шутко повідомив на понеділковій нараді. Очільник району налаштований домогтися приїзду на Дрогобиччину директора ДП “Львівський облавтодор” Андрія Сліпецького. Відповідного листа-запрошення готує за дорученням очільника району сектор житлово-комунального господарства та інфраструктури. Голова райдержадміністрації наполягає на особистій виїзній зустрічі з керівником облавтодору для того, щоб спільно проінспектувати дотримання графіків та якість ремонту доріг загального користування, на місці визначити існуючі проблеми та недоліки. "В іншому випадку не може йти мова про підписання документів про виконання робіт,"- зазначив голова РДА.













