» Інформація » Працівників сільського господарства привітали із професійним святом

Працівників сільського господарства привітали із професійним святом

Автор: admin2 от 16-11-2017, 14:50

Працівників сільського господарства привітали із професійним святомСьогодні, 16 листопада у Львівському національному аграрному університеті голова Львівської ОДА Олег Синютка привітав працівників сільського господарства із професійним днем.

За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята Почесними грамотами облдержадміністрації нагородили шістьох представників аграрної сфери.

«На цій землі найкращими господарями є ми, українці, і ми можемо самі собі дати раду. Хочу подякувати кожному трактористу, кожному комбайнеру за їхню роботу. Львівщина взяла курс на розвиток аграрного сектору. І ми можемо показати приклад усій Україні. Земля повинна приносити добробут, заробіток і впевненість у майбутньому. А це важка щоденна праця. Ми з цим впораємось, бо українці – добрі господарі на своїй землі», - наголосив під час нагородження очільник області Олег Синютка.

Окрім того, в межах святкування відбулася виставка сільськогосподарської продукції та конкурс короваїв.