У четвер, 27 жовтня, у Міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту та будівництва кращих представників дорожньої галузі з нагоди професійного свята нагородили почесними грамотами Львівської облдержадміністрації.
Привітав представників автотранспортних підприємств та побажав успіхів у подальшій діяльності і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Він наголосив, що дорожня галузь на сьогодні є однією із найважливіших в Україні. Зокрема, на Львівщині цьогоріч вклад у ремонт дорог - понад 2,2 млрд грн.
Почесні грамоти ЛОДА за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня автомобіліста та дорожника отримали директор МКП "Транс-Екіпаж" Йосип Дяків, начальник відділу перевезень і безпеки руху ТзОВ "Самбірське АТП-14608" Іван Веселовський, водії Іван Пилипяк, Ірина Горожинська та Ігор Бучковський, головний бухгалтер "Миколаївське АТП-14627" Богдан Мельников, електрогазозварник ПАТ "Львівське АТП-14630" Вітольд Жулкевський.













