» Інформація » Степан Кубів у Стебнику оглянув провалля на території гірничо-хімічного підприємства “Полімінерал»

Степан Кубів у Стебнику оглянув провалля на території гірничо-хімічного підприємства “Полімінерал»

Автор: admin2 от 23-11-2017, 19:16
 (голосів: 0)

Степан Кубів у Стебнику оглянув провалля на території гірничо-хімічного підприємства “Полімінерал»Сьогодні, 23 листопада Перший Віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, перебуваючи із робочим візитом на Львівщині, оглянув місце провалля на території гірничо-хімічного підприємства “Полімінерал” у Стебнику.

За словами Степана Кубіва, в ситуації, що склалася слід залучити місцеві органи влади, зокрема для впорядкування земельних питань.

«Місцеві органи влади повинні впорядкувати земельні питання в межах зони ризику провалу, вони повинні провести перевірки фактів землевідведення, ті земельні акти, де порушили процедуру видачі», - зазначив Перший Віце-прем’єр-міністр України.

Також, опісля огляду провалля, Степан Кубів розповів покрокову стратегію подальшої роботи щодо врегулювання ситуації в зоні впливу рудника №2 ПАТ "Стебницьке ГХП "Полімінерал".

«Ми сьогодні створили робочу групу для проведення щосекундного моніторингу трьох інфраструктурних проектів. Це є дорога, енергетика і водопостачання. Відтак, ми говоримо про розробку кошторисної документації щодо заміни водопроводу і реалізації її до трьох місяців. Окрім того,  виділили 11 млн гривень обленерго для перенесення ліній електропередач. І третє - це формування карти дій щодо дороги. Національна академія наук і НУ Львівська політехніка виставили маяки енергетичної оцінки можливих ризиків щодо дороги. На базі цих маяків приймуть рішення, бо сьогодні ми зі спеціалістами розходились у думках», - зазначив Степан Кубів.

Зазначимо, що 7 листопада річку Вишниця, яка протікає біля західної частини міста Стебника - Солець, а також через село Модричі по території виробітку рудника №2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» спрямували у природнє русло з метою недопущення подальшого розмиття карстової породи.

Завдяки рішенню, яке прийняли на попередній сесії Львівської облради, що відбувалась 10 жовтня, з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для проведення моніторингових дослідження і передбачення розвитку подальшої ситуації  в зоні впливу рудника №2 ПАТ "Стебницьке ГХП "Полімінерал" виділили 1,4 млн грн.

Нагадаємо, що для ведення цілодобового моніторингу ситуації, залучили 4 науково-дослідні і наукові установи: Івано-Франківський національний технічний університету нафти і газу, ТзОВ “Інститут “Гірхімпром”, Національний університет “Львівська політехніка”, Карпатського відділення інституту геофізики ім. С.І. Субботіна.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua