В суботу, 22 листопада перед Колоною Свободи біля райдержадміністрації відбудеться віче-реквієм, приурочене до Дня пам'яті жертв голодоморів. Учасники віча традиційно запалять свічки пам'яті та помоляться за душі померлих від штучного голоду в Україні. Початок віча о 16.00 год..
Цього дня панахиди, вечори пам'яті, інші заходи пройдуть у населених пунктах району. У храмах будуть відслужені поминальні Богослужіння. Мешканці району приєднаються до загальнонаціональної Хвилини мовчання та акції “Засвіти свічку”. На знак скорботи за невинно убієнними будуть приспущені державні прапори з чорними стрічками. У цей день в районі обмежені розважальні заходи. Відповідне розпорядження підписав перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.













