Голова райдержадміністрації Володимир Шутко під час понеділкової наради з керівниками структурних підрозділів доручив керівнику відділу освіти Івану Стецку опрацювати дорожню карту впровадження нового Закону “Про освіту”, запропоновану департаментом освіти і науки ЛОДА, та подати пропозиції щодо її покрокової реалізації у галузі освіти району. При формуванні бюджету району на наступний рік ці пропозиції мають бути враховані.
Головному лікарю ДРТМО Олександру Слабому доручено продовжити щотижневий моніторинг ситуації в районних лікарнях щодо надання медичної допомоги, забезпечення ліками та якості харчування хворих.
Голова райдержадміністрації також дав доручення підготувати чергове засідання Колегії, де буде розглядатися проект районного бюджету на наступний рік для його подальшого розгляду та затвердження сесією районної ради.













