» Інформація » Володимир Шутко доручив керівництву відділу освіти не зволікати з оптимізацією

Володимир Шутко доручив керівництву відділу освіти не зволікати з оптимізацією

Автор: admin2 от 6-06-2016, 13:51
 (голосів: 0)

Володимир Шутко доручив керівництву відділу освіти не зволікати з оптимізацієюПро необхідність реформ у двох найбільших бюджетних сферах району йшлося сьогодні під час апаратної наради в райдержадміністрації. З цього приводу інформацію надали головний лікар ДРТМО Валерій Паламарчук та в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко.

Зокрема, В. Паламарчук повідомив, що первинна ланка охорони здоров'я залишиться у місцевому віданні, а щодо вторинної ланки питання буде вирішуватися на вищому рівні. Тому вже сьогодні при районних лікарнях створюються амбулаторії загальної практики сімейної медицини, йдеться про кардинальні зміни у структурі районної системи загалом. Головний лікар виклав своє бачення щодо цих процесів, зокрема, про зростаючу необхідність у таких закладах як хоспіси, у соціальних ліжках, пансіонатах для самотніх літніх людей тощо.

Що стосується оптимізації освітньої галузі, голова райдержадміністрації Володимир Шутко доручив Іванові Стецку зробити необхідні кроки невідкладно, щоб не заводити ситуацію в глухий кут напередодні нового навчального року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua