» Інформація » На Львівщині вшанують ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи

На Львівщині вшанують ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи

Автор: admin2 от 11-12-2017, 16:11
 (голосів: 0)

На Львівщині вшанують ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофиУ четвер, 14 грудня біля пам’ятного знаку "Героям і жертвам Чорнобиля" відбудуться заходи з нагоди вшанування Дня ліквідатора наслідків Чорнобильської катастрофи.

Об 11:00 біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» (вул. Морозна, 31А) відбудеться молебень і покладання квітів за участю представників влади, громадських організацій і мешканців Львівщини, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Окрім того, о 13:00 у кінопалаці імені Олександра Довженко (пр. Червоної Калини, 81) відбудеться зустріч голови облдержадміністрації Олега Синютки з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та громадськими організаціями. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua