» Соціальний захист населення » Делегація Дрогобицького району взяла участь в заходах із вшанування жертв Чорнобильської катастрофи

Делегація Дрогобицького району взяла участь в заходах із вшанування жертв Чорнобильської катастрофи

Автор: admin1 от 27-04-2015, 14:45
 (голосів: 0)

Делегація Дрогобицького району взяла участь в заходах із вшанування жертв Чорнобильської катастрофиУ неділю, 26 квітня, у Львові, біля пам’ятного знаку "Героям і жертвам Чорнобиля"  відбулися заходи зі вшанування жертв Чорнобильської трагедії, в яких взяла участь делегація з Дрогобицького району. 29 років тому о 1 годині 23 хвилини за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі. Лише через три тижні при допомозі чотрьох тисяч тон піску, бору, свинця і глини вдалось ізолювати реактор, що продовжував випромінювати радіацію, і запобігти подальшому забрудненню грунту. З території в радіусі 30 кілометрів від місця аварії було евакуйовано більше 100 тисяч людей. Із-за традиційної в СРСР секретності від громадян приховувалась інформація про дійсні масштаби катастофи і в найбільш постраждалих областях України в перші дні після аварії не здійснювались жодні заходи по захисту населення від радіації.

На площі біля пам'ятного знаку відбувся молебень, а також покладання квітів. У заходах взяли участь представники влади, громадських чорнобильських організацій і громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Делегація Дрогобицького району взяла участь в заходах із вшанування жертв Чорнобильської катастрофи

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua