В зустрічі взяли участь сільські голови та представники громад Старого Кропивника, Бистриці Гірської та Смільної. Присутні говорили про проблемні питання, актуальні для кожного з цих населених пунктів.
Найгостріша з проблем — це звичайно ж стан доріг. В цьому контексті йшлося про необхідність включення до Стратегії розвитку гірських територій області капітальних видатків на автодороги Східниця-Турка через Рибник та Східниця - Стрілки. Обговорювалася також проблема моста в с.Старий Кропивник.
Присутні висловили невдоволення роботою Дрогобицького райавтодору, який не забезпечив довезення підсипкової суміші та не проводить прибирання доріг від снігу.
Були зауваження до роботи громадського транспорту. Говорилося про те, що перевізник (ТзОВ “Канзас”) допускає порушення паспорту маршруту - при погіршенні погодних умов автобус не доїжджає до Смільної.
Мешканці всіх трьох сіл ставили питання про гостру необхідність заміни Бориславським РЕМом старих електроопор (загальна кількість - біля 500 штук).
Висловлювалися зауваження до Укртелекому, який не проводить демонтажу своїх аварійних опор, що створює аварійні ситуації та незручності жителям.













