Відбулася зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада з мешканцями населених пунктів Бистрицької сільської ради.
Оскільки до сільської ради входить 5 населених пунктів, питань піднімалося досить багато. Одне з основних — проблеми доріг. Зокрема:
- про звернення в Службу автомобільних доріг області щодо водовідведення автодороги на Новошицькому перехресті;
- про облаштування узбіч на дорозі через Новошичі;
- про необхідність доручити “Баркому” відновити зруйновані їхньою технікою з'їзди на бічні дороги, що створює труднощі для руху шкільного автобуса;
- про нагальну необхідність встановлення обмежувальних дорожніх знаків на дорозі Рихтичі-Новошичі.
Обговорювалося також питання освітньої реформи та пониження ступеня Биківської СЗШ І.-ІІ ст. Мешканці говорили і про першочергові проблеми закладів освіти: необхідність заміни системи опалення Новошицької початкової школи, заміни вікон та дверей шкільної майстерні та ремонту фасаду Бистрицької СЗШ І-ІІ ст.
Йшлося про потребу в облаштуванні пожежного виходу в Новошицькому народному домі.
Учасники зустрічі висловлювали зауваження до роботи лікаря місцевої амбулаторії щодо неналежного відвідування дітей до одного року.
Говорилося про потребу додаткового рейсу пасажирського автобуса на маршруті Дрогобич-Бистриця.
Жителі сіл просили також вплинути на власників колишньої Сільгосптехніки щодо проблем зі зберіганням трудового архіву підприємства та отримання відповідних довідок для призначення пенсії його колишніми працівниками.
В зустрічі взяли участь Бистрицький сільський голова Андрій Ікало, представники ДРТМО, відділу освіти РДА.













