» Інформація » Громадська рада при Львівській ОДА прозвітувала за виконану роботу

Громадська рада при Львівській ОДА прозвітувала за виконану роботу

Автор: admin1 от 15-12-2017, 09:24
 (голосів: 0)

Громадська рада при Львівській ОДА прозвітувала за виконану роботу14 грудня, відбулось засідання Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.
Відтак, голова Громадської ради Андрій Болюбаш прозвітував за виконану роботу у І півріччі.
«Нам вдалося сформувати дієву Громадську раду. Це вдалося завдяки кожному голові комісії, кожному члену ради, кожному заступникові. Ми змогли реалізувати активну роботу Громадської ради. І це успіх як для кожного, хто долучився до цієї роботи, так і для громадянського суспільства вцілому», - зазначив Андрій Болюбаш.
Громадська рада при Львівській ОДА прозвітувала за виконану роботуУ межах засідання, проголосували за затвердження Концепції програми діяльності Громадської ради на 2018 рік.
«Маю честь сьогодні попросити усіх Вас долучитися до розвитку національно-патріотичного виховання молоді. Кожен з Вас має вплив на те чи інше середовище, є членом тої чи іншоі громадськоі організації, що охоплює певну аудиторію. Саме зараз департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації напрацьовує концепцію національно-патріотичного виховання, тож запрошую Вас підтримати її і разом з нами вести просвітницьку роботу», - наголосила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Ольга Березюк.
За активну громадянську позицію і вагомий внесок у розвиток громадянського суспільства членам Громадської ради при Львівській ОДА вручили подяки.

Громадська рада при Львівській ОДА прозвітувала за виконану роботу

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua