» Інформація » Про реконструкцію приміщення під житло для дітей-сиріт та ДБСТ йшлося на нараді в райдержадміністрації

Автор: admin1 от 15-12-2017, 14:12

Про реконструкцію приміщення під житло для дітей-сиріт та ДБСТ йшлося на нараді в райдержадміністраціїСьогодні, 15 грудня, під головуванням заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації відбулася нарада щодо реконструкції будинку в селі Солонсько під житло для дітей-сиріт та дитячого будинку сімейного типу.

Після обговорення цього питання, в якому взяли участь начальник служби у справах дітей Ольга Солтис, начальник відділу містобудування та архітектури  райдержадміністрації Юрій Довганич, сільський голова села Солонсько Ярослав Дуплика, завідувач сектору з питань опіки та піклування, усиновлення, запровадження сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування Оксана Зінченко та головний бухгалтер служби у справах дітей Ольга Винничук було прийняте рішення узгодити розроблення нової  кошторисно-проектної документації з Управлінням капітального будівництва Львівської обласної ради, оскільки, вони є замовником реконструкції даного будинку.