Очільник району привітав шкільну родину, яка цього дня святково зустрічала Св. Миколая. Традиційно Миколай приносить дарунки, тож Володимир Шутко прибув до Модрич не з порожніми руками, подарувавши школі принтер.
Вручив подарунки школярам і Модрицький сільський голова Мирон Флюнт. Від шкільної спільноти представникам влади подякував директор школи Ігор Заяць.
Святкове дійство, підготовлене семикласниками на чолі з класним керівником Віталією Шиб, пройшло цікаво та змістовно. Батьки, вчителі, діти та гості щиро аплодували юним талантам.













