Сьогодні на шкільне свято Першого дзвоника до Снятинського НВК І-ІІ ст. прибув голова райдержадміністрації Володимир Шутко. Він щиро привітав педагогічний колектив, школярів та батьків з початком нового навчального року, побажав завзяття, радісного настрою та нових здобутків на дорозі до знань, мирного неба над Україною.
Зі словами вітань виступили також Снятинський сільський голова Михайло Щудла та директор школи Микола Турик. Місцевий священик о.Григорій поблагословив педагогів та діточок на успішний навчальний рік.
Голова райдержадміністрації, сільський голова та директор школи вручили подарунки — шкільне приладдя усім першачкам. До доброї справи долучилися спонсори - “Захід-Агро МХП”
Цьогоріч до першого класу у Снятинці пішло 17 дітей, а на території сільської ради — 25.













