» Інформація » Для водогону Гірне – Дрогобич шукають альтернативні ділянки

Для водогону Гірне – Дрогобич шукають альтернативні ділянки

Автор: admin2 от 27-12-2017, 10:03

Для водогону Гірне – Дрогобич шукають альтернативні ділянкиДнями відбулося засідання робочої групи щодо напрацювання заходів із забезпечення екологічної рівноваги на території Стебницького калійного родовища.

За результатами Робочої зустрічі доручено КП «Дрогобичводоканал» укласти угоду з спеціалізованою організацією на розробку гірничо-геологічного обґрунтування з метою підготовки альтернативних ділянок для виносу магістрального водогону  Гірне – Дрогобич та розробити ПКД на будівництво напірного каналізаційного колектора від районної каналізаційної станції м. Стебник до районних каналізаційних очисних споруд.

Також, учасники робочої групи вирішили провести нараду щодо можливості віднесення події, яка склалася на території ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» до категорії надзвичайної ситуації та напрацювання концепції для розробки нового проекту консервації рудника № 2 і рекультивації порушених земель ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».