» Інформація » Діти з Криворіжжя відвідали Львівщину

Діти з Криворіжжя відвідали Львівщину

Автор: admin2 от 28-12-2017, 11:37
 (голосів: 0)

Діти з Криворіжжя відвідали ЛьвівщинуСьогодні, 28 грудня відбулася зустріч представників обласної влади із дітьми загиблих учасників АТО Криворіжжя. Група з 38 дітей та 14 супроводжуючих осіб приїхала на триденний відпочинок.

Дітей у стінах Львівської ОДА привітала заступник голови Оксана Стоколос-Ворончук та запросила їх завітати на Львівщину ще влітку.

«Нам дуже приємно вітати вас на Львівщині і ще більш приємно усвідомлювати, що такі зустрічі відбуватимуться частіше. Вам варто приїхати до нас ще й в іншу пору року, аби переконатися, що Львівщина щоразу інша, проте завжди прекрасна», - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Під час зустрічі діти поділилися враженнями від перебування на заході України та зізналися, що найбільше їм сподобалися львівські замки.

«Дітей переповнюють емоції, у них залишаться яскраві спогади. Їдучи сюди, ми хвилювалися, адже наслухались про Львівщину різної інформації, однак ми відверто здивовані теплотою, з якою нас тут зустріли», - зауважила голова "Асоціації солдатських матерів Криворіжжя" Наталія Король.

Протягом свого перебування на Львівщині діти відвідали екскурсію замками області «Золота підкова», оглянули церкви Петра та Павла та взяли участь у вечірній прогулянці Львовом.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua