» Інформація » Творчий колектив із Луганщини презентував різдвяно-новорічну програму в народних домах Львівщини

Автор: admin1 от 29-12-2017, 09:11

Творчий колектив із Луганщини презентував різдвяно-новорічну програму в народних домах ЛьвівщиниДнями, у Стрийському, Самбірському та Сколівському районних народних домах на Львівщині, відбулися різдвяно-новорічні дійства. Свою творчість мешканцям області презентував ансамбль пісні і танцю Луганської обласної філармонії «Радани».
Артисти із Луганщини потішили публіку народними танцями, професійним виконання солістів та майстерною грою на музичних інструментах.
Захід відбувся за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.