» Інформація » Напередодні Новорічно-Різдвяних свят вручено ключі від двох квартир дітям-сиротам з Дрогобицького району

Автор: admin1 от 29-12-2017, 14:20

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят вручено ключі від двох квартир дітям-сиротам з Дрогобицького районуСьогодні, 29 грудня, керівники району вручили ключі від двох квартир дітям, позбавлених батьківського піклування. До відремонтованого приміщення трьохкімнатної квартири, де будуть проживати родина Голяків сьогодні прийшли привітати дітей голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, заступник голови РДА Іван Мізерник, заступник голови райради Володимир Стецівка, сільський голова села Попелі, де народилися діти, Тарас Біликівський, начальник служби у справах дітей Ольга Солтис, сусіди.

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят вручено ключі від двох квартир дітям-сиротам з Дрогобицького районуОсвятив приміщення отець Андрій Безушко, який побажав молодим господарям миру та злагоди в новому помешканні, а всім, хто долучився до цієї гарної події радості, успіхів та благополуччя, адже творити добро – покликання кожної людини.

Вручення ключів мало відбутися ще на Миколая, але було вирішено не поспішати, щоб провести необхідні ремонтні роботи. До речі, завдяки допомозі Дрогобицької міської влади було проведено ремонт під'їзду будинку на вул. Грушевського, у якому знаходиться куплена квартира. А до ремонту квартири долучились Дрогобицька райдержадміністрація та районна рада.

Квартири було придбано за кошти обласного, районного та сільських бюджетів у рамках реалізації обласної та районної Програм забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки.

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят вручено ключі від двох квартир дітям-сиротам з Дрогобицького районуСьогодні ж в райдержадміністрації були вручені ключі, уродженцю Дрогобицького району, який навчається в Червоноградській школі-інтернаті Володимиру Пігуту. Для нього було придбано житло в місті Червогораді. Окрім керівників району, працівників райдержадміністрації та районної ради з такою подією Володимира Пігута привітав єпископ Самбірсько-Дрогобицький, владика Ярослав Приріз, він побажав йому, щоб Господь дарував щастя, добробут та побільше гарних подій у житті.

Своєю чергою, Володимир Шутко та Михайло Сікора зауважили, що в районі ведеться злагоджена робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. «Це ваше перше соціальне житло, певний старт. А далі живіть, працюйте, творіть для себе, для інших, для України», - сказали вони.

Нагадаємо, що для Володимира Пігута було куплене житло в м. Червоноград, а для чотирьох дітей з сім'ї Голяк – у місті Дрогобичі. Загалом на їх купівлю було затрачено 937 тис. грн., з них 530 700 грн. з обласного бюджету, 90 000 грн. – з районного та 316 300 грн. – з сільських бюджетів.