» Інформація » В Уличному вшанували Степана Бандеру та В’ячеслава Чорновола

В Уличному вшанували Степана Бандеру та В’ячеслава Чорновола

Автор: admin1 от 2-01-2018, 11:13
 (голосів: 0)

В Уличному вшанували Степана Бандеру та В’ячеслава ЧорноволаВ переддень Нового 2018 року після Божественної Літургії громада с. Уличного зібралася в Народному домі для святкування 109 річниці від дня народження Степана Бандери та 80-річчя В’ячеслава Чорновола.

Юні читці сільської бібліотеки Софія Габчак та Олег Ортинський ознайомили всіх присутніх з цікавими фактами з життя  Степана Бандери.  Виступаючи перед присутніми місцевий парох о.Петро Сливка та сільський голова Святослав Стефанків зазначили,що для українців Степан Бандера - приклад патріотизму та боротьби за рідну землю. На заході прозвучали пісні про С.Бандеру та колядки у виконанні сільського хору «Підкарпаття» під керівництвом Оксани та Мирона Якубових.

На завершення заходу всі присутні згадали мужніх бійців АТО, які продовжують героїчну справу С. Бандери та В.Чорновола.

В Уличному вшанували Степана Бандеру та В’ячеслава Чорновола

В Уличному вшанували Степана Бандеру та В’ячеслава Чорновола

В Уличному вшанували Степана Бандеру та В’ячеслава Чорновола

В Уличному вшанували Степана Бандеру та В’ячеслава Чорновола

В Уличному вшанували Степана Бандеру та В’ячеслава Чорновола

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua