Сьогодні, 8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, працівники Дрогобицької районної державної адміністрації взяли участь у написанні радіодиктанту для службовців Львівщини на знання української мови «Ми на вічнім шляху до Шевченка». Всі роботи будуть скеровані до Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.
Метою заходу є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом, підвищення рівня знань громадськості та в рамках реалізації завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних потреб громадян.













