» Інформація » Держслужбовці Дрогобицької РДА написали радіодиктант

Держслужбовці Дрогобицької РДА написали радіодиктант

Автор: admin1 от 8-11-2013, 10:33
 (голосів: 0)

Держслужбовці Дрогобицької РДА написали радіодиктантСьогодні, 8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, працівники Дрогобицької районної державної адміністрації взяли участь у написанні радіодиктанту для службовців Львівщини на знання української мови «Ми на вічнім шляху до Шевченка». Всі роботи будуть скеровані до Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Метою заходу є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом, підвищення рівня знань громадськості та в рамках реалізації завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних потреб громадян.

 

 

Держслужбовці Дрогобицької РДА написали радіодиктант

 

 

 

Держслужбовці Дрогобицької РДА написали радіодиктант

 

 

 

Держслужбовці Дрогобицької РДА написали радіодиктант

 

 

 

Держслужбовці Дрогобицької РДА написали радіодиктант

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua