Вже третій рік поспіль працівники Дрогобицької райдержадміністрації беруть участь в радіодиктанті для службовців Львівщини на знання української мови. Кількість бажаючих перевірити свою грамотність постійно зростає. Цьогоріч радіодиктант писали фахівці різних сфер: фінансисти, освітяни, працівники апарату райдержадміністрації, культури, управління агропромислового розвитку, соцзахисту, відділу економіки, інших структурних підрозділів.
Всі роботи будуть скеровані до департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.
Захід проводився у рамках реалізації Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2012-2014 роки (у новій редакції).
Метою конкурсу (диктанту) є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом, підвищення рівня знань громадськості.













